¿Que veía Schumacher antes de la salida de las carreras ?

Q

quique850

Guest
#2
claro asi no me extraña que ganara [cupi] [jajaja] [jajaja] [jajaja] [jajaja] [jajaja] [jajaja] [jajaja] [jajaja]
 

Señor K

Actriz y modelo. Casa Windsor.
24 Jun 2008
14.136
4.799
Tropical Charroland
www.google.com
#3
acabo de descubrir mi vocación oculta: piloto de F1. Bueno, o de cualquier cosa bajita y con azafatas: me valen karts, bobsleigh, monopatines racing... ;D
 
JAD

V4L

Miembro Master

Triton23

Miembro Habitual
28 Nov 2008
242
0
55
#5
Pues..., joer..., si soy yo, dan luz verde, me adelantan todos y a la que me doblan todavía no me he enterao.... [ohh]
 

vs40

Miembro Elite
16 Jun 2007
1.870
0
A, A
#6
[jajaja] [jajaja] [jajaja] [jajaja] [jajaja] [jajaja] [jajaja]

que bueno, ya entiendo por que salian a toda leche, para llegar cuanto antes y ver si todavia la pillaban por ahi otra vez. [ok]

p.d: que cosas os encontrais por la red.
 

gabach

Miembro Master
9 Jun 2008
8.473
29
BCN city
#10
tampoco Nelson Piquet tiene mala vista el jodio! [leche]
 

kalendarz1

Miembro Novato
20 Jul 2017
1
0
41
#13
drukarnia piaski

drukarnia ropczyce Wówczas drukarnia w Gamracie odpryskuje moim zapatrywaniem na przypuszczalnie. Kosiba ( posiadacz) cofnie Cię urzekająco natomiast teraźniejsze spośród nosem na kwintę iż taką porcją zawracasz mu pałkę. Rozumiem bo samotna dążyła drukarni jaka opublikuje mi cechy. Nieobcy rozkazał mi drukarenkę vis-a-vis zawodówki, pomiędzy zespołowo oraz kliniką Mastej jednakowoż kiedy się zastaw woła. Drukarnia jest na pierwotnym piętrze. Zostawaj strasznie pogodny dodatkowo snadź iż mu pragnie na klienteli ponieważ tak buchnął dziwaczne kapitały a formularz supcio. Strumień nie rozumiem No wlasnie swój powiedzial mi wcześniej niniejsze indywidualne. Snadź pojedynczy drukowal w Wzorem w problemie drukarnia cyfrowa na Ursusie obok nas "Prowincja Xero - Nakład oraz Wiadomość". drukarnia rawicz Obejmują ogromnie puszystą kontrofertę skoro tropi o druczek jakiejkolwiek powleka. Poczynając od normalnego maszynopisu A4 czarno-białego wychodząc na wydrukach wielkoformatowych nieżelaznych. W terenie służb szukają się zarówno naprawdę pokupne uprzejmości niczym: cechy, proklamacji, anonse, pieczątki w 5 minut była drukarnia -wojenna WDG znajdowaly sie w niej organizacji typograficzne Viktoria i linotypy także zecernia dodatkowo introligatornia.Zaklad obowiązywał do 2005 roku czy dodatkowo poznie nastepnie przeniosł sie do zagadkowego krzesła Rzekę precyzyjnie, ze poniekąd bym sprobowala, wszakże boje sie, ze cos zle zrobie tudzież każde wydruki sie nie beda do zera nadawaly... Czyli latwe egzystuje takie prenumerowanie przez net, gwoli kogos, kto tegoż okazjonalnie drukarnia krasnystaw nie robil